• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Zájezd čj. 55 Chile a Velikonoční ostrov

Nejmodernější město celé Jižní Ameriky - Santiago de Chile, přelet do Atacamské poušti, fantastické pouštní scenérie, surealistické obrazy v krajině, přelet na magický a osamělý Velikonoční ostrov se stovkami úžasných soch vytesaných z kamenů sopečného původu a postavených v krajině. Indiáni Rapa- nui.

1 den Santiago de Chile.Ubytování v hotelu. Relax.

2 den Santiago de Chile. Prohlídka města, katedrála, prezidenský palác, káva nahoře bez atd.

3 den Santiago de Chile - Atacama. Přelet do atacamské poušti. Ubytování.

4 den Atacama - Džípami projíždka pouští.

5 den Atacama

6 den Atacama - Santiago de Chile. Přelet na Velikonoční ostrov.

7 - 10 den Velikonoční ostrov

11 den Velikonoční ostrov - Santiago de Chile

12 den Santiago - Vinice. Výlet na místní vinice. Ochutnávky atd.

13 den Vinice

14 den Santiago - Praha. Návrat do Prahy.

CENA: Záleží na přesné velikosti skupiny, výběru ůrovně ubytování a na termínu!

Cena: Varianta ubytování v 2 - 3 hvězdičkových hotelech.  Při ubytování v 3 - 4 hvězdičkových hotelech. Cena je stanovena za dvoulůžkové pokoje. Pokud bude mít účastník zájem o single pokoj, cena bude vypočtena na základě tohoto požadavku. Cena zahrnuje ubytování, snídaně, dopravu, veškeré letištní poplatky a průvodcovské služby. Nezahrnuje vstupné do muzeí , zábavních parků, vstupy do Národních parků apod.

Marek Aschermann, DiS.

zajezd