• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Zájezd č. 44 Kolumbie, San Andrés, Quito a Galapágské ostrovy

Magická a nádherná Kolumbie. Kordliéry, fantastické Muzeum zlata v Bogotě, kolumbijské ostovy San Andrés v karibském moři nedaleko od Nicaraguy, Quito, sopky a koloniální architektura a na závěr perla Galapágské ostrovy

- jachta, potápění, šnorchlováni a pozorování přírody jako jste ještě asi nikdy tak zblízka neviděli!

Termín: září až květen
Minimální počet účastníků: 5
Doba zájezdu:19 dní

1 den Praha - Bogotá

2 den - Bogotá prohlídka města, La Candelaria, muzeum zlata - je to pravděpodobně nejkvalitnější muzeum zlata na světě! Návštěva muzea Fernanda Bottera a vyjíždka na Monserrate do 4.100 m n.m. Vyhlídka na celou Bogotu. Večeře v místní restauraci.

3 den - Villa de Lleyva Přelet do Bogoty. Odjezd pronajatou dodávkou do Villa de Leyva nejkrásnějšího koloniálního městečkav zemi s možná největším náměstím Ameriky. Ubytování v místním hotelu.

4 den - Villa de Lleyva Prohlídka města. Koloniální architektura, kulinářský oběd nebo večeře v místní restauraci, ochutnání speciality Lomo al Trapo. Hovězí maso v hadru! Přenocování v místním hotelu.

5 den - Villa de Leyva - Bogotá-  ostovy San Andrés

9 - 11 den Ostrovy San Andrés

12 den San Andrés - Bogotá - Quito

13 den Quito. Prohlídka města, koloniální architektura a vyjíždka lanovkou a fantastický pohled na město a zasněžené sopky v okolí. 

14 - 19 den Galapágské ostrovy - Fantastických 6 dnů, ubytování na lodích, návštěvy různých ostrovů a absolutní kontakt s nedotčenou přírodou. Potápění, šnorchlování. Nezapomenutelné zážitky a setkání s mnoha živočišnými druhy tak jako nikde jinde na světě!

20 den Quito - Bogotá. Návrat do Bogoty. Volný den. Nákupy.

21 - den Bogotá - Praha. Návrat do Prahy.

CENA: Záleží na přesné velikosti skupiny, výběru ůrovně ubytování a na termínu!

Cena: Varianta ubytování v 2 - 3 hvězdičkových hotelech.  Při ubytování v 3 - 4 hvězdičkových hotelech. Cena je stanovena za dvoulůžkové pokoje. Pokud bude mít účastník zájem o single pokoj, cena bude vypočtena na základě tohoto požadavku. Cena zahrnuje ubytování, snídaně, dopravu, veškeré letištní poplatky a průvodcovské služby. Nezahrnuje vstupné do muzeí, zábavních parků, vstupy do Národních parků apod.

Marek Aschermann, DiS.

zajezd