• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Panama

Managua, barevná moderní kadedrála, Malý a Velký Kukuřičný ostrov, bílé pláže a tyrkysové moře a naprostý relax v Karibiku, Kosta Rica, sopky a národní parky, Panama - Plavební průplav, koloniální architektura starého města a naprostý relax na karibských ostůvkách San Blas. 
Panama - Plavební průplav, San Blas - více jak 300 ostrůvků v karibiku a indiáni kmene kuna. Magická a nádherná Kolumbie. Kordliéry, fantastické Muzeum zlata v Bogotě, San Andrés.- karibské ostrovy, koloniální perla karibiku - Cartagena
Panama - Miraflores docks, plavební kanál, karibské ostůvky San Blas a magická a nádherná Kolumbie. Kordliéry, fantastické Muzeum zlata v Bogotě, San Andrés - bílé pláže karibiku, koloniální perla karibiku - Cartagena
Panama.......Magická a nádherná Kolumbie. Kordliéry, fantastické Muzeum zlata v Bogotě, tajemná řeka Caňo Cristales obklopená džunglí, koloniální perla karibiku - Cartagena, ostrůvky v karibiku Las Islas del Rosario, poloostrov La Guajira s indiánskými obyvateli Wayů, fantastická kolumbijská káva a lahodný třtinový rum, čerstké krevety a humři, karibské opuštěné bílé pláže a země ve které se říká že El unico riesgo es q...uno quiere quedarse. Jediné riziko které Vám při návštěvě Kolumbie opravdu dnes hrozí je...že budete chtít již zůstat :).