• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Chile

Nejmodernější město celé Jižní Ameriky - Santiago de Chile, přelet do Atacamské poušti, fantastické pouštní scenérie, surealistické obrazy v krajině, přelet na magický a osamělý Velikonoční ostrov se stovkami úžasných soch vytesaných z kamenů sopečného původu a postavených v krajině. Indiáni Rapa- nui.
Santiago de Chile, poušt Atacama, nejlepší červnené víno v Jižní Americe - Cabernet Sauvignon, národní park Torres del Paine, přímořské město Valparaíso, Velikonoční ostrov a mnohé další v nádherné "nudli" Jižní Ameriky.
Santiago de Chile je hlavní město státu Chile. Leží ve střední části země na úpatí And 90 km od pobřežíTichého oceánu. I s aglomerací má přes 5 miliónů obyvatel (32 % veškerého obyvatelstva Chile).