• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Intro

Přátelé, po mnoha měsících usilovné práce, jsem konečně dokončil své průvodcovské webovky do Střední a Jižní Ameriky. Filosofie mého průvodcování je vytvoření malé skupiny cestovatelů od 7 do 15 ůčastníků. Zprostředkování individuálního přístupu k Latinské Americe jako vám asi žádná! velká cestovní kancelář nedokáže nabídnout.

V Jižní a Střední Americe jsem prožil 7 nádherných let a proto přesně vím, co stojí za to vidět a co ne. Líbilo by se mi, aby součástí některých mých jihoamerických zájezdů bylo i studium španělštiny.. v karibiku na beachfrontu je studium rozhodně příjemnější než v našich středoevropských klimatických podmínkách :).

V současné chvíli můžete vybírat z 15 ti uvážlivě sestavených zájezdů, které se dají samozřejmě modifikovat po individuální domluvě. Nebojte se napsat, nebo zavolat o nezávaznou konzultaci na vámi plánovou cestu do těchto končin... Ne vše jsou peníze a já to tak i beru. Děkuji za doporučení vašim známým a kamarádům. Marek A

 Prosím o sdílení/ Please share/ Comparten porfa

zajezd