• Čeština
  • English
  • Español
Profesionální průvodce
Marek Aschermann, DiS.
/Profesionálním průvodcem od roku 1999/

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3146 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 113 v souboru /var/www/dynamichosts/kenpa.cz/mara.dev/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Při cestě po Střední Americe návštěva honduraských mayských ruin v Copánu. Skupina 14 mezinárodních turistů. Doprovod od Mexika az po Panamu. 


Přelet z Managuy na Velký Kukuřičný ostrov, následně přejezd lodí na hezcí Malý Kukuřičný ostrov. 5 denní pobyt s 10 členou českou skupinou turistů. Potápění, čerstvé ryby a krevety, sněhobílé opuštěné pláže. Naprostý relax!


Džungle a NP Madidi, papoušci, opice, tukani, anakondy a lov piran. 5 denní pobyt v džungli na návštěvě do Bolívie s 9 členou mezinárodní skupinou. Následně La Paz, nejvýšše položené hlavní město na světě! El Alto je v 4.100 m n.m!!


Národní park de los Cardones - kaktusový NP. Magické indiánské město v poušti - Quilmes. Nádherné vesničky v horách s neopakovatelnou argentickou pohostiností a romantikou - Catchi atd. Město Salta, nejvýš položená železnice v Jižní Americe atd. atd. Se skupinou 8 mezinárodních ůčastníků.


Rio de Janeiro se skupinou 23 českých turistů. Pláže Copacabana, Leme, Leblon, Ipanema atd. Výlet na kolech, vyjíždka lanovkou nahoru na Cristo Rendedor, Maracaná, Cukrová homole


Největší solná poušt na světě, 4 - 5 denní výlet džípem 4x4 do And, 2 noci ubytování nad 4.000 m n.m. Maximální výška kudy vylet probíhá je cca 4.850 m n.m. Nádherné laguny


Gigantické vodopády na argentincko - brazilské hranici na řece Iguazů. Výlet s 9 českými turisty. Návštěva obou stran vodopádů. Přelet vrtulníkem nad vodopády, cesta lodí přímo pod vodopády


14 ti denní výlet s 11 českými turisty. Buenos Aires a následně přelet na jih do Ushuaii. Ledovce, zátoky, Národní parky, červené víno a Cordero Patagénico - výtečné jehněčí maso na rožni. Výlet lodí za tučnáky a lachtany.


Nádherná a tajemná Kolumbie, 6 té největší město město Bucaramanga. Prohlídka města parků. Kaňon Chicamocha, vyjíždka lanovkou přes kaňon, vodopády a fantastická kuchyně. 


Zapomenutý karibský ráj. Rezervace indiánského kmene Kuna. Stovky malých korálových ostrůvků obklopených křistálově čistým karibským mořem. Bílé pláže, kokosové ořechy, krevety a čerstvé ryby. 


Stránky